Megnyílt a Mi Hazánk új egri irodája a vár szomszédságában

„Az emberek a pénztárcájukon is érzik, hogy egyre nehezebb megélni Magyarországon. Ezen haladéktalanul változtatni kell.”

– nyilatkozta Dócs Dávid, a Mi Hazánk Mozgalom országgyűlési képviselője a párt új egri irodájának pénteki megnyitó sajtótájékoztatóján.

Dr. Pápai Ákos, a Mi Hazánk Mozgalom egri önkormányzati képviselője, a Mi Hazánk Heves vármegyei elnöke azt nyilatkozta:

„Sorsfordító nap a mai, több éves munka gyümölcse érett be.

A parlamentbe jutásunk eredménye, hogy ezt az irodát meg tudjuk nyitni. Igyekszünk maximálisan kihasználni, kapcsolatot teremteni az egriekkel.

Megható, hogy mennyit dolgoztak a mozgalom helyi tagjai is a cél érdekében.

Az Almagyar utcában nyílt iroda egy újabb jelentős mérföldkő a párt életében, és nagyszerű lehetőség arra, hogy tagjaink minél többször tudjanak találkozni a vármegye választóival.”

Hozzátette: „Az iroda a belváros szívében van, így tökéletesen alkalmas arra, hogy meghallgassuk az emberek problémáit, akik őszintén közölhetik a párttal kapcsolatos elvárásaikat is.”

Hangsúlyozta: „2018. óta az országos munka is beérett. A felkészültség olyan példáját tudjuk most mutatni, amely tükrözi, hogy készenállunk a június 9-ei megmérettetésre, melyen büszke eredményeket érhetünk el.”

Dócs Dávid elmondta: „Öröm, hogy impozáns helyen erősödünk, a vár szomszédságában, a bátrak városában.

Míg a többi párt polarizálódik, a Mi Hazánk egységes maradt, és egyre jobban erősödik.”

Kifejtette: „A legfrissebb pártpreferencia mérések szerint a Mi Hazánk már a második helyen áll fej-fej mellett a DK-val, amely előrejelzi, hogy hamarosan az ellenzék legmeghatározóbb erejévé válunk.

Mi a jelenlegi ellenzéki erőket megpróbáljuk leváltani, majd egyenesen rákanyarodunk arra a célra, amellyel a kormányt is le fogjuk tudni váltani.

A vidék nyitott a Mi Hazánk elveire, és a fiatalok körében a legnépszerűbb párt.”

A képviselő úr kiemelte: „A jövő évi önkormányzati választások egy példás mérföldköve és kitűnő erőpróbája lesz ennek, hiszen a Mi Hazánknak jelenleg is van képviselete az egri közgyűlésben.

Reméljük, hogy még erősebben fogjuk tudni képviselni az értékrendünket itt Egerben is.”

Hozzátette: „A mai megélhetési válság sürgető változást kíván, és a mozgalom célja, hogy ne vendégmunkások jöjjenek az országba, hanem az az egymillió magyar térjen haza, akik gazdasági menekültként távoztak külföldre.

Az emberek a pénztárcájukon is érzik, hogy egyre nehezebb megélni Magyarországon. Ezen haladéktalanul változtatni kell.

Az új iroda is mutatja: a Mi Hazánk Egerben is felkészült a jövő évi választásokra.”

Aktuális Belföld Közéleti Politika

Íjászaton vettek részt a Mi Hazánk Ifjai

Ingyenes nyílt napon vehettek részt a Mi Hazánk Ifjai az Árpád Népe Egyesület jóvoltából. A Mi Hazánk Ifjai Pest vármegyei csapata múlthét szombati kalandjait láthatjuk összefoglalva vármegyei Facebook oldalukon. Az egész napot programok sorozata töltötte ki, nevezetesen egy Margit-szigeten megtartott, igen komoly szintű küzdősport oktatáson vehettek részt a fiatal aktivisták, majd délután az Árpád Népe… Bővebben

Bővebben...
Belföld Heves

Porördögöt láttak Besenyőteleknél

Mintha egy mini tornádó jelent volna meg a semmiből. Videó is készült a porördögről, ami hétfőn jelent meg Besenyőtelek közelében. A videó megtekinthető az Időkép cikkében. Székesi Marcell View all posts

Bővebben...
Belföld Gazdaság Politika

Van-e jövője a kullogó vidéknek?

Vidékfejlesztés, mezőgazdasági reformok, infrastruktúrastabilizáció, konzervatív zöldpolitika. Aki minimálisan tisztában van a történelemmel, egy kósza mosollyal nyugtázza azt az igencsak alaptalan kijelentést, miszerint: „környezetvédő csak baloldali lehet”. De ha jobban belegondolunk, ez inkább tragikus, mintsem megmosolyogtató. Minden, ami valaha a természet és a Föld bolygó ellen vétett cselekedetnek minősült az egyetemes történelem során, az Ipari Forradalmi… Bővebben

Bővebben...