Nézd, közeleg királyod: teherautón jő, teherautó platóján

Apad a Tisza? Magyar Péter, az identitásmentes tömegek új messiásjelöltje hétről-hétre egyre jobban lejáratja magát.

Ha nincs ló, jó a szamár is. Ha meg szamár sincs, jó a teherautó is.

„Nézd, közeleg királyod: szamáron jő, szamár hátán.” (Zakariás könyve 9:9)

Közel hat éve tapasztaljuk a magyar politikában, hogy a hazai választópolgároknak kitapintható egy messiásváró rétege, és időtlen idők óta tudjuk, hogy a népuralom sokszor nem a nép szabadságát teremti meg, ahogy a hamis próféták sem a megváltást hozzák el.

Megváltásként várta az 1989-es rendszerváltásnak hazudott módszerváltást a magyarság, de rosszul megválasztott vezetői elszalasztották. Ezért alakult ki mára meggyötört társadalmunk egy rétegében a messiásvárás jelensége. A szóban forgó tény legnagyobb veszélye pedig nemmás, minthogy az idő múlásával egyre régebb óta fennál a változás hiánya, ennél fogva pedig egyre erősödik a kielégítetlen sóvárgás a várt megváltó eljövetele iránt.

Vajon tényleg egy ex-NER-tag fogja lebontani a NER-t? Vizsgáljuk meg részleteiben a legújabb messiásjelölt személyét!

Dócs Dávid, a Mi Hazánk Mozgalom parlamenti képviselője kifejtette: „Magyar Péter, a Tisza Párt alelnöke megígérte, hogy ő semmiféleképpen nem fog kimenni az Európai Parlamentbe, végül mégis kiment, ahogy az előre várható volt, ezáltal pedig a saját szavazótáborát köpte szembe, hiszen ő csak ugyanazt csinálta, mint az előtte több mint három évtizedig politizáló pártok képviselői. Pont az ellenkezőjét csinálta annak, mint amit ígért a választások előtt.”

Az identitásmentes messiásvárók legújabb jelöltje tehát nem csupán az őt bálványozó hívei szemébe hazudik, de ha netán valaki a nyilvánosság előtt szembesíti őt azokkal, elviharzik, ha pedig igencsak híres közszereplőként elmegy bulizni az ország egyik legnépszerűbb szórakozóhelyére, majd kihajítják onnan a biztonságiőrök, pár órán belül már az áldozati pózban panaszkodik a FaceBook-on, majd mégis bocsánatot kér.

Az utóbb említett eset június 21-én történt péntek hajnalban az egyik legismertebb belpesti szórakozóhelyen. Miután Magyar Péter részegen balhézott, az őrök kivezették, majd pár órával az eset után kitett egy posztot a FaceBook-oldalára. A helyesírási hibákat most nézzük el!

A posztban többek között kifejtette: „A gyűlöletre csak a szeretet lehet az egyetlen igaz válasz… Sokan kértétek hogy menjek pihenni. Igazatok volt… Egy fideszes, fizetett provokátor követett minket. Egy célja volt, hogy csapdába csaljon… Mindent elkövetett, hogy balhé legyen. Sajnos sikerrel járt. Hiába kértük, hogy hagyja abba… Lelkileg borzasztó megterhelő heteken vagyok túl. Ember vagyok, hibáztam. Mindenkitől elnézést kérek, akit a történtekkel megbántottam.”

Egy politikusnak, pláne egy olyannak, aki miniszterelnök szeretne lenni az a dolga, hogy állja a sarat a provokációkkal szemben is. Aki erre képtelen, az egy vezetésre alkalmatlan személy.

Talán egyszer a szociológusok kielemzik, hogy miért követnek vakon emberek százezrei egy nárcisztikus személyt, aki még semmit nem csinált, nincs semmilyen programja, és a követői legtöbbje a nevén kívül semmit nem tud róla.

Illetve pár dolgot tudunk róla. Azt mondta, mindenhová elmegy, ahová elhívják vitázni… hazudott. Kávézóra uszítja a rajongóit, templomból kijövő embereket gyaláz teherautó platójáról, diszkóban viselkedik vállalhatatlan módon.

Ő lenne a mi „új reménységünk”?

Forrás: mandiner.hu, 24.hu

Aktuális Belföld

Videón Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye csodái

Íme hazánk néhány geológiai csodája északkeletről. „Geológiai csodák az északkeleti régióban” címmel készítettek kisfilmet. Az M1 – Magyarország Ma című műsorában rövid bepillantást nyerhetünk az aggteleki barlangvilág, a jósvafői hucul mének, a szögligeti Szádvár és a martonyi Háromhegyi pálos templom- és kolostorrom csodáiba és szó esik egy nagyon fontos vizes élőhely fejlesztésről is.” – tette… Bővebben

Bővebben...
Belföld Közéleti Politika

Dócs Dávid: A Mi Hazánk az egyetlen bevándorlásellenes párt Magyarországon

Dócs Dávid, a Mi Hazánk Mozgalom országgyűlési képviselője egyik Facebook posztjában kifejtette, hogy ma a Mi Hazánkk az egyetlen bevándorlásellenes párt Magyarországon. „Magyar Péter ma exkluzív információként dobta be a parlamentben, hogy Vitnyéden tényleg épült volna migránstábor a Fidesz kormányzása alatt. Ezzel csak az a baj, hogy az ő Fidesznél hátrahagyott székei még ki sem… Bővebben

Bővebben...
Aktuális Belföld Közéleti Politika

Íjászaton vettek részt a Mi Hazánk Ifjai

Ingyenes nyílt napon vehettek részt a Mi Hazánk Ifjai az Árpád Népe Egyesület jóvoltából. A Mi Hazánk Ifjai Pest vármegyei csapata múlthét szombati kalandjait láthatjuk összefoglalva vármegyei Facebook oldalukon. Az egész napot programok sorozata töltötte ki, nevezetesen egy Margit-szigeten megtartott, igen komoly szintű küzdősport oktatáson vehettek részt a fiatal aktivisták, majd délután az Árpád Népe… Bővebben

Bővebben...