
Kiálltak a gyermektársadalom védelmében a Mi Hazánk Ifjai.
Az agresszív „LMBTQ”-propaganda a napokban a magyar főváros egyik legszebb hídját sem kímélte.
Binder Csaba, a Mi Hazánk Ifjai elnöke azt nyilatkozta: „Az elmúlt hét során Karácsony Gergely főpolgármester úgy döntött, hogy a Budapest szívét ékesítő Erzsébet hidat telerakja olyan rongyokkal, amelyek szexuális orientációkat / nemi identitásokat reklámoznak, aminek semmi keresnivalója nincsen közterületen, tette mindezt arra hivatkozva, hogy „június a büszkeség hónapja”, amivel mi egyetértünk, viszont az ember a hazájára, a családjára és az elért sikereire büszke, nem pedig arra, hogy melyik nemhez vonzódik. Ezzel az akcióval arra szeretnénk felhívni a figyelmet, üzenve a teljes európai társadalomnak, hogy a legszebb büszkeség a hazánkra és a történelmünkre való büszkeség, hogy Budapest közepén egyedül a magyar zászlónak van helye.”
A Mi Hazánk Ifjai álláspontja szerint: „A szexualitás mindenki magánügye, ezért nincs helye a nyilvánosság előtt, főleg nem az utcán, főleg nem a gyerekek előtt, ezért mindig minden eszközzel ki fogunk állni az agresszív LMBTQ-lobbi ellen, amikor megvezető propagandájukkal és szándékos provokálásaikkal megosztják a társadalmat.”
Az akcióról az Ifjak Facebook-oldalán található posztjukban írnak többet, amely 1 óra alatt már 4.000 like-ot kapott!




Íme néhány idézet „A nemek forradalma” című könyvből: „Már a törvénykönyvekben is találkozhatunk a nemi irányultság és a nemi önazonosság fogalmaival, például az Európai Unió Lisszaboni Szerződésében. Ezen fogalmakra vonatkozóan az úgynevezett Yogyakarta-alapelvekben található egy definíció. Yogyakarta egy indonéziai város. Ott jöttek össze 2007-ben úgynevezett emberi jogi szakértők, és fogalmaztak meg 29 alapelvet arra vonatkozólag, hogy miként kell megvalósítani az LMBT célkitűzéseket az egész világon. Az ENSZ (Egyesült Nemzetek Szervezete) tekintélyével lépnek fel, jóllehet semmiféle legitimációval nem rendelkeznek. A totalitariánus törekvések leplezetlenül jelennek meg ebben a dokumentumban. A következő meghatározásokat találjuk meg benne: „A nemi irányultság fogalma az embernek azt a képességét jelenti, hogy érzelmileg és szexuálisan intenzív vonzódást tud érezni azonos neműekhez, ellenkező neműekhez, illetve mindkét nem tagjaihoz, és meghitt nemi kapcsolatra tud lépni velük. A nemi önazonosság alatt a valamely nemhez való tartozás mély belső és személyes érzését értjük, amely vagy megegyezik az ember születésekor kapott nemével, vagy nem.” Az ember neme tehát nem a biológiai, hormonális, idegi, társadalmi és pszichés ismertetőjegyektől függ, hanem önnön „belső és személyes érzésétől”. Ez a meghatározás SEMMILYEN nemi preferenciát és tevékenységet nem zár ki: sem a pedofíliát (a gyermekekkel folytatott nemi viszonyt), sem a vérfertőzést (a vérrokonokkal folytatott nemi viszonyt), sem a poligámiát, sem a poliamóriát (a több személlyel folytatott nemi viszonyt), sem a zoofíliát (az állatokkal való szexet).” „A Leszbikusok és Melegek Nemzetközi Szövetsége (International Lesbian and Gay Association – ILGA), a hozzátartozó dán és német szervezetekkel évek óta harcol az ENSZ-ben „nem kormányzati szerv”-ként (NGO – Non-Governmental Organization) való hivatalos elismertetéséért. 1994-ben megtagadták tőlük ezt a státust, és 2006-ban sem engedélyezték, mert azok nem akarnak elhatárolódni pedofil csoportoktól. Ez félreérthetetlenül mutatja, hogy a pedofíliát (felnőttek gyerekekkel való szexuális kapcsolatát) csak azért nem propagálják még nyilvánosan, mert ez a kriminális perverzió egyelőre MÉG tiltott.”
Gondoljunk erre, mielőtt beállunk a sorba menetelni a nyílt utcán a GYEREKEK előtt, ahol a KÖZSZEMÉREMSÉRTÉS BŰNCSELEKMÉNYÉT gyakorló tangában vonagló férfiak „büszkélkednek”, „önmegvalósítanak” és élik ki „szabadságjogaikat”, mondván hogy ez az egész felvonulás mennyire jogos és jópofa – mert a valóságban jogtalan és káros!
Korábbi cikkeink a témával kapcsolatban:
